Najnovšie recenzie zo sekcie Doplnky stravy

Overený zákazník Testuj.to Veronika

Pridané: 21. augusta 2023

• Balenie
  • Prírodný produkt
  • Česká výroba
  • Veľkosť kapsúl

Pekné balenie, páči sa mi, že výrobok je prírodný a viete, že do tela nedávate žiadnu chémiu. Tiež to, že je produkt českej výroby a môžete podporiť miestnu firmu. Oceňujem aj veľkosť kapsuly, ktorá sa ľahko prehĺta :) Ako dojčiaca matka oceňujem aj to, že je pre mňa vhodný a môžem ho bez obáv užívať! Po prípravku cítim viac energie a aj nevoľnosti zmizli!

Kompava Gelo 3 Complex 390 g, PiňaColada Vianočné balenie

Kompava Gelo 3 Complex 390 g, PiňaColada Vianočné balenie

Overený zákazník Alza.sk Overený zákazník

Pridané: 21. augusta 2023

Zakúpený v Alza.sk

• Vertikálna

Fajn vertikálna myš, uhol by mohol byť väčší aby si karpál viac oddýchol

Overený zákazník Testuj.to Helena

• Jedna tableta denne.
  • Veľkosť tablety
  • nehormonálne
  • nie je nič čo by sa mi nepáčilo

Po mesiaci užívania Merilin sa mi zmiernili pocity návalov, potenia a mám aj kľudnejší spánok. Páči sa mi že balenie je na dva mesiace nakoľko sa berie len jedna tableta denne. Merilin môžem jedine odporučiť všetkým ženám u ktorých prebieha menopauza. Ľahko sa prehĺta.

Overený zákazník Testuj.to Katarína

• cítim sa sviežo
  • ekologické balenie

Kapsuly ktoré obsahujú železo sú skvelé pre tvorbu červených krviniek a hemoglobínu. Beriem jednu denne a veľa zapíjam vodou. Kapsuly sú v krásnom sklenenom obale. To si veľmi cením, pretože sklo vytriedim do triedeného odpadu a som ekologická. Cítim sa sviežejšie.

Beggs Omega-3, EPA+DHA 90 kapsúl

Beggs Omega-3, EPA+DHA 90 kapsúl

Overený zákazník Testuj.to Ľudmila

• zloženie
  • testované akreditovaným laboratóriom
  • kapsuly nie sú veľké

Kapsule sú akurát veľké a ľahko sa prehĺtajú, čo je pre nich obrovské plus, vždy mám problém s väčšími kapsulami. Užívam 3 kapsule denne a deťom dávam jednu, cítim sa menej unavená a deti sú menej choré. Omega sú testované akreditovaným laboratóriom, takže na rozdiel od iných omega na trhu im absolútne dôverujem.

Overený zákazník Testuj.to Michaela

Pridané: 19. augusta 2023

Zakúpený v Testuj.to

• Účinok sa dostavil pomerne rýchlo
  • Len 1 tableta denne
  • Pokojný spánok
  • Vnútorná pohoda
  • Zlepšenie pokožky
  • Teším sa na ďalšie účinky pri dlhodobom užívaní
  • Balenie vydrží dva mesiace, takže skvelá cena
  • Nie je čo vyčítať

MERILIN. Malá tableta s veľkým účinkom. Pretože som práve v období menopauzy, rada som MERILIN vyskúšala. Prvé účinky som pozorovala asi po dvoch týždňoch. Oveľa lepšie odvtedy spím, návaly, ktoré som mala takmer každý deň zmizli. Nie úplne, ale za celú tú dobu na mňa prišli asi dvakrát a už som sa rozhodne nemala pocit, že asi umriem. Proste mi bolo len trochu teplo. Pokožka mi pripadá viac hydratovaná, hladšia...
Takisto pocit vnútorného kľudu mám oveľa častejšie, som kľudnejšia, spokojnejšia...
Áno, všetko môže byť len náhoda, ale tomu ja neverím. Verím, že MERILIN je pre mňa to pravé a rozhodne neskončil len u testovacieho balenia. Ďakujem M.S.

Medveď natural Medveď natural Taurín 90 kapsúl

Medveď natural Medveď natural Taurín 90 kapsúl

Overený zákazník Zelený obchodík Overený zákazník

Pridané: 18. augusta 2023

Zakúpený v Zelený obchodík

• Používam ho na vyšší krvný tlak, pomáha.

Nie je.

Overený zákazník Testuj.to Petra

• Vysoká účinnosť
  • Pozitívna nálada
  • Viac energie
  • Zložky z bylín

GS Merilin by som určite odporučila ako kamarátkam, tak príbuzným. Produkt mal priaznivý účinok na moje zdravie.
Po užívaní tabliet som sa cítila menej unavená a tiež odzneli problémy s nespavosťou. Rovnako návaly tepla poľavili už pri prvom týždni užívania balenia na 2 mesiace.

Overený zákazník Testuj.to Adela

• Malá tableta
  • Prírodné zloženie
  • Bez nepríjemnej chuti

Merilin mi pravdepodobne potlačil nočné návaly tepla a nečakané potenie, ktoré býva naozaj nepríjemné. To bolo pre mňa asi najdôležitejšie. Veľkosť tablety na priame prehltnutie je tak akurát, veľa ľudí má s prehltnutím problém. Chuť nijako nevýrazná, ani ju nevnímate. Výrobok by som určite doručila ženám s ťažkosťami, ktoré menopauzu sprevádzajú.

Overený zákazník Testuj.to Ivana

• lepší spánok
  • prírodné zloženie
  • iba jedna tableta denne
  • nezaznamenala som nič

Vyskúšala som rôzne produkty na obdobie klimaktéria, ale až GS Merilin mi zmiernil mnohé príznaky a niektoré zmiernil.
Rapídne ustúpili návaly horúčavy a nočné potenie, ale to sa dúfam ustáli po dlhodobom užívaní.
Poslednú dobu som bola samý pupienok na tvári a pripadala som si ako pubertiak. Dnes mám pleť krásne čistú a žiarivú. Tiež sa mi spevnili nechty, mám ich krásne dlhé a vôbec sa mi nelámu.
Tento produkt tiež pozitívne zafungoval na moju podráždenosť, cítim sa teraz kľudná a vyrovnaná, čo asi ovplyvnilo aj večerná zaspávanie. a celkový nočný spánok.
Za mňa teda určite odporúčam, Užívam už druhé balenie.

Overený zákazník Testuj.to Andrea

• OK

Užívam cca 20 dní myslím, že lepšie spím a nemám návaly ani nálady určite by som odporučila aj ostatným ženám.Páči sa mi prírodné zloženie bez hormónov, s pridaným vápnikom a vitamínom D a užívanie len jednej tablety.Je dobré, že sa dá užívať dlhodobo. Možno by mohlo byť lacnejšie.

Bylinné kapky Ďatelina červená bylinné kvapky tinktúra 50 ml

Bylinné kapky Ďatelina červená bylinné kvapky tinktúra 50 ml

Overený zákazník Herbarius Jana

Pridané: 16. augusta 2023

Zakúpený v Herbarius

Tento product je všetko čo je napisane na vignete . Pomahami pri redukcii teplotnych hormonalnych navalov.

Overený zákazník Testuj.to Martina

• Dávkovanie
  • Funguje
  • Prírodné zloženie

Po mesiaci užívania GS Merilin, je fajn, že sa užíva 1 tableta denne, som prekvapená ako tento nehormonálny prírodný produkt funguje,po 30 dňoch užívania prestali problémy s menopauzou, návaly tepla, potenia, nervozita, cítim sa celkovo lepšie, všetkým ženám môžem len odporučiť. Martina

Rayzzer Energy & Brain Hacker 25 tabliet

Rayzzer Energy & Brain Hacker 25 tabliet

Anonym Anonym

Pridané: 15. augusta 2023

Najlepší prírodný nakopávač, čo som kedy skúsil. Žiadne búšenie srdca, nervozita. Dodá energiu, viac chuti do práce, menej stresu a jasnejšia myseľ. Chuť nebola zo začiatku úplne ideálna, zvykol som si. Odporúčam.

Overený zákazník Testuj.to Oľga

• Užívanie
  • Obsah účinných látok

GS Merilin mi pomohol zlepšiť pleť, zmizli pupáky apleť je čistejšia. Návaly tepla prestali. Zlepšenie kvality vlasov, rastú mi nové vlasy. Veľká výhoda že sa užíva jedna tableta denne. Spánok je lepší. V užívaní je lepšie vydržať aspoň 2 mesiace, môže trvať kým začnete pociťovať účinok.

Overený zákazník Testuj.to Eva

• balenie

Tablety v plastovej fľaštičke, sú bez chuti a zápachu. Po takmer dvoch mesiacoch užívania nepociťujem žiadne veľké zmeny, som stále unavená, zle spím.Jediné, čo zmizlo, je pnutie pŕs v rámci PMS a menštruačné bolesti. Vaginálna suchosť a nevoľnosť pretrvávajú.

Overený zákazník Testuj.to Jana

• Páčilo

Navaly postupne odchádzajú,v noci sa menej potím zatiaľ užívam prvé balenie ,po druhom balení vraj začínajú väčšie účinky tak uvidíme.Som menej unavená ak budú pomáhať na kĺby tak už nebudem skúšať niečo iné.Jedine cena produktu je pre mňa dosť veľká ,budem hľadať.

Overený zákazník Testuj.to Pavlína

• prírodné zloženie
  • účinok

doplnok stravy GS Merilin original 60 tbl sa u mňa zatiaľ bohužiaľ nijako výrazne neprejavil, návaly tepla, potenia . Možno pri ešte dlhodobejšom užívaní bude efekt badateľnejší, teraz zatiaľnevidím výrazný rozdiel oproti dobe, kedy som tento prípravok neužívala

Overený zákazník Testuj.to Lenka

• Pekný dizajn krabičky
  • Veľkosť tabletiek
  • Nemám nič negatívne

Merilin by som odporučila, návaly tepla už nie sú také časté, pritom Merilin užívam zatiaľ chvíľku. Je to môj prvý doplnok na tieto problémy a môžem vrelo odporučiť aj ďalším ženám.
Som spokojná a dúfam že nás bude takých viac a hlavne pomôže tam kde má.

Overený zákazník Testuj.to Lívia

Pridané: 14. augusta 2023

• iba jedna tableta denne
  • žiadny problém s prehĺtaním
  • bez pripomienok

Už po niekoľkých dňoch užívania GS MERILIN original,som sa cítila oveľa lepšie-pokojná a plná energie(dnes užívam 30-tú tabletu).Len jednu tabletu denne-môžu užívať aj alergici na laktózu, lepok alebo diabetici.Zdá sa mi, že aj nechty mám pevnejšie a vlasy vyzerajú zdravšie.LiviaK

Zobrazujem 461 - 480 zo 500 recenzií 1...21 22 23 [ 24 ] 25