Najnovšie recenzie zo sekcie Doplnky stravy

Overený zákazník Testuj.to Klára

Pridané: 29. augusta 2023

• Prehľadnosť informácií na obale
  • Tablety nezapáchajú
  • Zloženie vhodné pre dojčiace a tehotné ženy
  • Zloženie

Tento doplnok stravy má klasickú veľkosť kapsúl v porovnaní s produktmi iných značiek. Dobre sa prehĺta, tablety nezapáchajú. Čo je veľké plus oproti konkurencii.
Obal je kvalitne spracovaný, informácie na ňom sú veľmi prehľadne uvedené. Ako dojčiaca žena mám niekedy problém nájsť informácie, či je výrobok pre mňa vhodný. Tu som všetko videla na prvý pohľad.
Účinky zatiaľ nepozorujem, podľa mňa je ešte skoro, ale určite si objednám ďalšie balenie :)

Overený zákazník Testuj.to Aneta

Pridané: 29. augusta 2023

• Obal

Doplnok stravy užívam chvíľu, ale stále sa cítim lepšie. Mám viac energie, lepšie spím a zdá sa mi že mám aj lepšiu náladu. :) Kapsuly sú tak akurát veľké, takže sa ľahko prehĺtajú.

Páči sa mi aj sklenená fľaša, v ktorej sú kapsuly, dá sa položiť kamkoľvek a na rozdiel od iných doplnkov stravy v papierových obaloch vám nikde nezavadzajú, nepadajú.

Som spokojná.

Overený zákazník Testuj.to Eva

• Krásne balenie
  • Kvalita
  • Vhodné pre tehotné a dojčiace matky
  • Bez lepku
  • Veľkosť

Omega 3 som už dlho chcela zaradiť do svojho každodenného rituálu. Dostala som príležitosť otestovať tento výrobok a som veľmi rada, že som tak urobila. Výrobok má krásne, praktické balenie.
Prekvapila ma veľkosť kapsúl , sú pomerne veľké.
Odporúčam užívať s väčším množstvom vody. Dávkovanie je 2/3x denne, čo mi vyhovuje. Je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy, čo je tiež super. Celkovo som s týmto produktom spokojná. Po dlhšom užívaní pozorujem, že som viac v psychickej pohode, menej unavená a mám viac energie.

• ucinky
  • slovenska firma

Pracujem v gastre ako casnik. Kava mi uz sposobovala traviace tazkosti a ucinok uz nebol ziadny. Uzivam kazdy pracovny den ako nahradu za kavu. Energeticky ucinok je skutocne super! Celkovo som kludnejsi a aj neprijemnych, a arogantnych zakaznikov zvladam s prehladom. Uzivam doobedu cca o 10 hodine.

Overený zákazník Testuj.to Adela

• Znižuje únavu
  • Podporuje tvorbu červených krviniek
  • Český výrobok
  • Veľkosť balenia
  • Kapsuly sú bez chuti

Nedostatok železa ma trápi už niekoľko rokov, takže užívanie doplnkov v tomto smere je nutnosť. Avšak trh je presýtený a výber často nie je veľmi jednoduchý. Pri týchto kapsulách vidím rozdiel už po niekoľkých týždňoch. Ako bonus je obal kapsúl z tmavého skla.

Jamieson Kyselina LIstová 1000 µg 100 tabliet

Jamieson Kyselina LIstová 1000 µg 100 tabliet

Overený zákazník Jamieson Overený zákazník

Zakúpený v Jamieson

Poznám produkt,a potrebujem ho...

Overený zákazník Testuj.to Michaela

Pridané: 27. augusta 2023

Zakúpený v Testuj.to

• na tvorbu červených krviniek
  • proti únave
  • pekný obal
  • fajn zloženie
  • vyrobené v ČR
  • mierne vyššia cena (ale kvalitný výrobok)

Kapsuly bohaté na železo, obsahujú šípkový extrakt. Kapsula má štandardnú veľkosť, takže úplne v poriadku. Užíva sa len 1 kapsula denne, balenie teda chvíľu vydrží. Železo je veľmi dôležité na červené krvinky, imunitný systém a ďalšie. Môžem určite odporučiť a mám v pláne kúpiť občas počas roka znova, pretože železo tu obsiahnuté naštartuje organizmus a po užívaní sa cítim lepšie.

Overený zákazník Testuj.to Karin

Pridané: 26. augusta 2023

Zakúpený v Testuj.to

• bez gluténu, laktózy, sóje
  • veľkosť kapsúl
  • mierny zápach kapsúl po rybine
  • nepraktickosť skleneného balenia

Beggs Omega-3, EPA+DHA je zaujímavý doplnok stravy obsahujúci rybí olej a vitamín E. Denná dávka sú 2-3 kapsule pre dospelého, čo je prijateľné. Výhodou je neprítomnosť gluténu, laktózy a sóje. Obal je sklenený, čo je mierne nepraktické na prenášanie, prípadne rozbitie a obsahuje 90 želatínových kapsúl. Kapsule majú veľkosť asi 1,5cm na dĺžku, čo môže pôsobiť menšie problémy pri prehĺtaní. Kapsuly jemne zapáchajú po rybine. Počas užívania si všímam zlepšenie zraku a zlepšenie prekrvenia končatín.

Overený zákazník Jamieson DadaH

Pridané: 26. augusta 2023

Zakúpený v Jamieson

• Spokojná už ho užívam niekoľko rokov. Osteopénia sa nezhoršila, výsledky o nejaké percento boli lepšie

Overený zákazník Testuj.to Iveta

• forma
  • balenie-veľkosť

Doplnkov pre tehotné a dojčiace ženy som vyskúšala veľa. Nedostatok železa ma trápil počas tehotenstva aj po pôrode. Určite oceňujem, že na rozdiel od iných doplnkov nebolo po nich ťažko. Človek sa cítil menej unavený, viac energie do niečoho sa pustiť. Určite odporúčam

Overený zákazník Testuj.to Katarína

• absencia rybacej príchute
  • Pohodlné užívanie
  • Pomáha zlepšiť spánok

Celkom príjemný doplnok s Omega-3, ktorého najväčšou výhodou oproti iným podobným produktom je pre mňa absencia rybacej príchute po určitom čase - s tým som mal problém dosť často a dosť to znižovalo motiváciu pravidelne užívať zdraviu prospešné mastné kyseliny.
Kapsuly sú celkom veľké, ale hladké, takže s prehĺtaním som nemala najmenšie problémy. Oceňujem, že sú v tmavom skle, fľaštička je praktická, aj keď dosť ťažká - na cesty si radšej vezmem potrebný počet kapsúl v malej plastovej ? Užívam 2 kapsule denne a najväčší rozdiel pociťujem na kvalite spánku - tá sa po dvoch týždňoch užívania výrazne zlepšila. Vplyv na srdce a zrak neviem posúdiť, ale s produktom som spokojná a mám v pláne ho používať pravidelne.

Allnature Noni Premium 100% Bio šťava 1 l

Allnature Noni Premium 100% Bio šťava 1 l

Overený zákazník Vivantis.sk Overený zákazník

Zakúpený v Vivantis.sk

Podpora imunity, protizápalová šťava.

Rayzzer Energy & Brain Hacker 3x25 tabliet

Rayzzer Energy & Brain Hacker 3x25 tabliet

Pridané: 24. augusta 2023

Vyborna produkt. Uzivam pravidelne. Vyuzil som zlavu na mnozstvo. Enrgia do praca, sport. Lepsie sa sustredit. Chut vyborna. Odporuciam.

Pridané: 24. augusta 2023

• lepsie ako konkurencia
  • ucinky
  • chut mi z uvodu nechutila

Vyskusala som mnozstvo podobnych produktov. Mozem zhodnotit, ze tento rayzzer funguje najlepsie. Dlhodoby ucinok, energia, sustredenie, pokoj a kludna hlava. Som ITckarka, hodiny travim za pc, po praci dost hram. S rayzzer mi to ide lepsie. Chut nebola najlepsia z uvodu, ale po 3 tabletach som to prelomila, dnes si pracovny den bez rayzzer neviem predstavit. Odporucam - davam 10/10.

Pridané: 23. augusta 2023

Razzer je vyborny produkt. Chutovo mi uplne sadol. Uzivam pravidelne. Nevidim nedostatky. Odporucam ho.

Allnature Arónia Bio Premium 1 l

Allnature Arónia Bio Premium 1 l

Overený zákazník 4home.sk Overený zákazník

Pridané: 23. augusta 2023

Zakúpený v 4home.sk

• Rýchle dodanie,ochota

Overený zákazník Testuj.to Iveta

• Žiadny pocit pachuti
  • Stačilo by aj raz denne

Ideálne na prípravu na jesenné dni plné chorôb. Kapsuly sú primerane veľké, ľahko sa prehĺtajú. Nepociťujem žiadnu pachuť ani po niekoľkých hodinách, ktorú som pociťovala pri niektorých výrobkoch. Beriem 2-3 kapsule denne. Dcére dávam 1 kapsulu. Zapije ju tiež v pohode, má 6 rokov. Minulý rok sme boli stále chorí a teraz sme zatiaľ stále fit. Dokonca sa cítim menej unavená. Oceňujem veľmi pekný a minimalistický dizajn balenia. Odporúčam tento produkt.

GS Merilin originál 60 tabliet

GS Merilin originál 60 tabliet

Overený zákazník Testuj.to Ľudmila

• ľahké prehltnutie
  • len jedna tableta denne
  • funguje
  • prestali návaly horúčav
  • lepšia nálada

Konečne som našla niečo, čo skutočne pomáha. Stačí jedna ľahko prehltnuteľná tableta. Mám oveľa lepšiu náladu, bez návalov a prestala som priberať na váhe. Najpodstatnejšie je, že je nehormonálny, pretože mám akékoľvek hormóny zo zdravotných dôvodov zakázané.

Advance BrainActive 60 kapsúl

Advance BrainActive 60 kapsúl

Jozef Hančulák Jozef Hančulák

• ADVANCE Brain Active paměť, koncentrace, energie 60 kapslí
  • na Slovensku zdražela, inak je to dobrý prípravok

zdražela na SK, KVALITNý PRíPRAVOK

Overený zákazník Jamieson Paľo